درباره کارخانه

                                              

تأسیس کارخانه تولید بتن آماده استاندارد  -طینا شماره یک

 

شرکت ساختمانی طینا با توجه به تجربیات گذشته بعد از اتمام و تحویل قطعی کلیه پروژه های عمرانی دردست اقدام , بخش تولید بتن آماده را با اهداف به ارتقاء رساندن هرچه بیشتر بخش تولید بتن آن هم بصورت کاملاُ تکنیکی و مدرن برای چرخاندن هرچه بیشتر چرخ تولید و جذب نیروی کار و پرورش نیروهای متخصص درسال 1375  تأسیس میگردد. در همین راستا برای داشتن محصولی با تضمین کیفیت وساماندهی به بخش ساخت وساز واستحکام بناورضایت وجلب نظر مشتریان گام های بلند و مؤثری بر می دارد موضوعی که هیچ وقت بخصوص دربخش ساخت وساز مطرح نبود " استاندارد اجباری دربخش تولید بتن " فی الواقع بتن را از بخش سنتی خارج (ریختن بتن دستی )وبصورت تکنیکی با ماشین آلات پیشرفته صورت گرفت .

شرکت ساختمانی طینا - بتن آماده با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع ومعادن و دریافت پروانه علامت استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و گواهی نامه ایزوISO9001  ( ایزو در خصوص مدیریت کیفیت ) ایزوISO14001  (ایزو درخصوص رعایت محیط زیست ) ایزو ISO18801  (درخصوص رعایت مسائل ایمنی درتولید ) وایزوH.S.E-MS (ایزودرمدیریت یکپارچه وترکیب مسائل فوق)نائل آمد.

          

آزمایشگاه بتن , کارخانه تولید بتن آماده استاندارد شماره یک شرکت ساختمانی طینا با مجهزترین امکانات و تجهیزات به روز جهت ارائه خدمات به مشتریان روزانه پس از تولید بتن و قبل از ارسال به  مشتریان بتن را مورد آزمایش قرارمی دهد و طی پروسه , 7  روزه و 28 روزه نیتجه آنرا با توجه به نیاز مشتری دراختیار آنان قرار میدهد. 

                                              

  

                                                                        

   تأسیس کارخانه تولید بتن آماده استاندارد  -طینا شماره دو                                     

                               

کارخانه تولید بتن آماده استاندارد طینا شماره دو درسال 1389 واقع در جاده تهران شهریار با بهترین تجهیزات احداث گردید. از اهداف مهم احداث این کارخانه , برای  سرویس رسانی هرچه بیشتر به مشتریان عزیزی که در منطقه شهریار و سعیدآباد  و هم چنین منطقه غرب تهران به لحاظ دسترسی  سهل تر وآسان تر می باشد.  این شرکت با تلاش و جدیت کوشش نموده که بهترین برند با کیفیت (بتن آماده ) را به مشتریان عزیز عرضه نماید . و براستی این حق هرشهروندی است که بتواند از امکانات خوب بهره مند باشد و از محصولی که استفاده می نمایند راضی باشد . هدف ما جلب رضایت مشتری است .

شرکت ساختمانی طینا واحد شماره دو - بتن آماده با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع ومعادن و دریافت پروانه علامت استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و گواهی نامه ایزوISO9001  ( ایزو در خصوص مدیریت کیفیت ) ایزوISO14001  (ایزو درخصوص رعایت محیط زیست ) ایزو ISO18801  (درخصوص رعایت مسائل ایمنی درتولید ) و ایزوH.S.E-MS (ایزو در مدیریت یکپارچه و ترکیب مسائل فوق) نائل آمد.

          

آزمایشگاه بتن , کارخانه تولید بتن آماده استاندارد شماره دو شرکت ساختمانی طینا با مجهزترین امکانات و تجهیزات به روز جهت ارائه خدمات به مشتریان روزانه پس از تولید بتن و قبل از ارسال به  مشتریان بتن را مورد آزمایش قرارمی دهد و طی پروسه , 7  روزه و 28 روزه نیتجه آنرا با توجه به نیاز مشتری دراختیار آنان قرار میدهد. 

                                              

اخبارصنعت بتن

در صنعت بتن سازی کشور ما کمتر از 10 درصد بتن تولید شده در ایران برایر با آیین نامه بتن ایران (آبا) است. در یک تحقیق علمی که توسط دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در زمینه ی بتن و سازی های بتنی انجام شد نشان داده است که بیشتر بتن تولید شده در ایران یعنی تقریبا چیزی بیش از 90 درصد دارای استانداردهای لازم نمیباشد.
برای تهیه و ساخت گروت لازمه ی آن استفاده از مقاومت بالا و انبساط است . که طبق آیین نامه این امر ضروری مبی باشد .گروت مخلوطی آماده جهت پرکردن فضاهای خالی است که دسترسی به آن غیرممکن یا مشکل باشد. بنابراین میزان انبساط گروت جهت اطمینان از پرشدن فضای خالی بسیار مهم است.  
عملیات احداث کارخانه آسفالت 120 تنی و بتن آماده با حضور رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهری در سلماس آغاز شد. علی‌اکبر آقایی نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون عمران مجلس در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی این کارخانه در تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های راه‌سازی در سلماس، اظهار داشت: بعد از تعریض پروژه جاده ارومیه - سلماس، پروژه‌های سلماس - صوفیان و سلماس - خوی در قطعات مختلف به پیمانکاران واگذار شده است که تعدادی از این پروژه‌ها به اتمام رسیده و بقیه نیز با سرعت مناسبی در حال تکمیل هستند  
شیوه جدیدی برای تنظیم دمای داخلی ساختمان و بهبود کیفیت هوا با استفاده از بتن زنده با پوششی از خزه توسط محققان اسپانیایی ابداع شد. محققان دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا نوع جدیدی از بتن بیولوژیکی را توسعه دادند که از رشد ریز جلبک، قارچ، گلسنگ و خزه بر سطح بتن حمایت می‌کند. این بتن زنده متشکل از یک لایه ساختاری به همراه سه لایه دیگر بر روی آن است؛ لایه ضد آب از لایه ساختاری در برابر صدمات ناشی از بارندگی و‌آب محافظت می‌کند  
رکورد پیشین بتن ریزی ماهانه در کشور با 91 هزار متر مکعب در اختیار سد کارون 4 بود که طرح ژاوه موفق به کسب رکورد 121 هزار متر مکعب بتن ریزی در یک ماه شد. مجری طرح سد ژاوه در استان کردستان گفت: با اجرای 121 هزار متر مکعب بتن ریزی در سد ژاوه، رکورد بتن ریزی ماهانه در کشور شکسته شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "حمید احمد زاده پورناکی" با بیان اینکه رکورد پیشین بتن ریزی ماهانه در کشور با 91 هزار متر مکعب در اختیار سد کارون 4 بود، افزود: طرح ژاوه موفق به کسب رکورد 121 هزار متر مکعب بتن ریزی در یک ماه شد.